![]() ![]() ![]()
אוֹר הַסְּנֶה
אסתר מונוביץ
גיליון מס' 41 - ניסן תשע"א * 4/11 לְהָסִיר אֶת הַמַּחְסוֹם
אֶפְשָׁר כְּבָר הַיּוֹם, כִּי לְאָחַי אֲנִי עָרֵב כָּךְ אוּכַל לְהִתְקָרֵב. הָסִירוּ כָּל מְחִצָּה הַיּוֹצֶרֶת בֵּינֵינוּ חֲצִיצָה, כִּי אֶת אָחַי אָנֹכִי אוֹהֵב בְּמַחְשַׁבְתִּי אוֹתָם מְחַבֵּק. הָסִירוּ הַחוֹמוֹת שֶׁהֵן כָּל כָּךְ מַבְדִּילוֹת, כִּי אֶת אָחַי אָנֹכִי מְבַקֵּשׁ וְאִתָּם לָלֶכֶת בָּאֵשׁ. הָרִימוּ כָּל הַמָּסַכִּים שֶׁעַל הַטּוֹב הֵם מְכַסִּים וְיַחַד לְעֵינֵינוּ יִתְגַּלֶּה אוֹר גָּדוֹל אוֹר הַסְּנֶה הַבּוֹעֵר. |
|